فروشگاه اینترنتی فون پرو / حریم خصوصی

حریم خصوصی

با تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی " فون­ پرو " لازم است به استحضار برسانیم ما با تأکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران خود قائل هستیم، برای سفارش‌ها، ثبت نظرات یا استفاده از برخی امکانات سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کنیم تا بتوانیم خدماتی امن و مطمئن ارائه نماییم. لذا مشخصات ارائه‌شده توسط شما مشتری گرانمایه که شامل شماره تلفن و آدرس ایمیل و ... معتبر تلقی شده و شرکت خود را موظف به ارتباط و پاسخگویی با آن‌ها می‌داند. لازم به ذکر است آدرس پست الکترونیکی و تلفن‌هایی که شما کاربران گرامی در پروفایل خود ثبت می­کنید، تنها آدرس پست الکترونیکی و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید بوده و تمامی مکاتبات و ارتباطات از طریق آن‌ها صورت خواهد گرفت بنابراین ثبت یک شماره تماس معتبر و قابل‌دسترس و آدرس پست الکترونیکی برای کاربران الزامی خواهد بود و مسئولیت واردکردن اطلاعات اشتباه و غیرواقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس و ... به عهده کاربر می‌باشد.

باید تأکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و نباید آن اطلاعات در اختیار فرد دیگری قرار بگیرد. درصورتی‌که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

لازم به ذکر است که " فون ­پرو " علاوه بر دریافت اطلاعات فوق به جمع­آوری IP و کوکی‌ها می‌پردازد، اما در هر حالت پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی " فون­ پرو " و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها مانع دسترسی  غیرقانونی به  اطلاعات کاربران می­شوند.

همچنین " فون­ پرو " ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی  این اطلاعات برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. درصورتی‌که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه " فون­ پرو " را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به‌منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

اگر نظر یا پیام ارسال‌شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، " فون­ پرو " می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

در صورت وجود هرگونه سوال، می­توانید با اطلاعات مندرج در صفحه‌­ی تماس با ما، با ما ارتباط برقرار کنید